Kontakta oss

Verksamhetsområde

Hemsjukvård

Tf. Regionchef hemsjukvård och hemtjänst
Kristina Durovic

Enhetschef
City och Östermalm

Kristina Durovic
kristina.durovic@sjostromshemservice.se

Enhetschef
Täby hemsjukvård

Ninozka Uribe
ninozka.uribe@sjostromshemservice.se

Verksamhetschef HSL
Täby LSS

Ninozka Uribe
ninozka.uribe@sjostromshemservice.se

Sjuksköterska LSS Täby
079-585-62-27

DSK/sjuksköterskor, undersköterskor
City, Östermalm

08-630 31 10

DSK/sjuksköterskor, undersköterskor
Täby hemsjukvård
08-630 31 45

Verksamhetsområde

Hemtjänst

Från 1 december 2022 överlåter Sjöströms Hemservice sin hemtjänstverksamhet till Malins Hemtjänst i Nynäshamn.

Tel: 08-522 304 50
malinshemtjanst.se

Hemtjänst Nynäshamn
Enhetschef Andreas Thorsson
andreas.thorsson@sjostromshemservice.se
073-660 89 90

nynashamn@sjostromshemservice.se

Samordnare Nynäshamn
samordnare@sjostromshemservice.se

Hemtjänst Haninge/Tyresö

tyreso@sjostromshemservice.se
haninge@sjostromshemservice.se

Samordnare Massoud Nour
massoud.nour@sjostromshemservice.se
073-536 59 47 Kontor 08-30 36 20

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH